شرایط و ضوابط

لطفا قبل از استفاده از سامانه کلیه مواردی را که شرح داده می‌شود را به دقت مطالعه نمایید.تایید این موارد به منزله این خواهد بود که شما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و این وب‌سایت می‌باشید و تمامی شرایط استفاده از خدمات سایت را قبول نموده‌اید.

» کلیه فعالیتهای سایت مطابق با قوانین و موازین کشور می‌باشد و هرگونه تخطی از آن عواقب بعدی را برای مخاطب در بر خواهد داشت.
» هرگونه ارسال پیامک با مضامین زیر ممنوع بوده و در صورتی که این موارد مشاهده شود علاوه بر مسدود نمودن پنل ، در صورت درخواست سازمانها و یا ارگانهای مرتبط تمامی اطلاعات فرد خاطی ارائه خواهد شد. محتوای پیام ارسالی می‌بایست با هر یک از اصول پنج‌گانه زیر مطابقت داشته باشد
» با اصول و مبانی دین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته و در تضاد نباشد
» باعث تشویش اذهان عمومی نگردد.
» مخل نظم و آرامش حاکم بر جامعه نباشد.
» به اخلاق حسنه حاکم بر جامعه آسیب نرساند.
» با سیاست‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مغایرت نداشته باشد.
» ایجاد مزاحمت برای اشخاص، اقدام به فریب و کلاه برداری، استفاده از نام های تقلبی و به خصوص ارسال پیامک از طرف نهاد های دولتی و امنیتی باعث بسته شدن حساب کاربری شما و در صورت لزوم ارسال گزارش به مراجع قانونی می گردد.
» ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف ، نظیر شکایت ، لوازم و درمانهای پزشکی بدون مجوز ، جوکهای نامتعارف و هرگونه پیامک غیراخلاقی ممنوع و قابل پیگیری می باشد.
» کاربر موظف می باشد تمامی اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمایید. در صورتی که اطلاعات اشتباهی توسط کاربر اعلام شود علاوه بر مسدود نمودن پنل ، شرکت تجارت الکترونیک طاها این حق را برای خود محفوظ می دارد در صورت نیاز از مراجع قانونی پیگیری های لازم را انجام دهد.
» در صورتی که بر اثر استفاده ناصحیح از سامانه پیامک ضرر و زیانی متوجه شخص شود مدیریت سایت هیچ گونه تعهدی نسبت به آن نخواهد داشت.
» در صورت عدم تمدید سامانه خود تنها به مدت ۳۰ روز اطلاعات شما نگهداری خواهد شد، پس از این مدت اطلاعات حذف خواهد شد.
» خطوط ثبت شده توسط این مرکز به هیچ وجه قابل انتقال به شرکت های دیگر نیست و فقط می توان نمایندگی را با ارسال درخواست و مدارک به شخص دیگری انتقال دهید.
» ارسال هرگونه پیامک نظیر شکایت، پزشکی، جوک، دریافت اطلاعات اشخاص، پیامکهای مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی، پیامک از جانب اپراتورها (ایرانسل، همراه اول، رایتل و...) ، برنده شدن جایزه (سیم کارت، کارت شارژ، خودرو و...) ، پیامک سرِکاری و بی محتوا شوخی و ارسال سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، ارسال هرگونه پیامک ناشناس، ارسال مشخصات فيل_ت_ر ش_کن ممنوع می‌باشد. در صورت مشاهده اینگونه موارد پنل متخلف بدون هیچ تذکری به همراه کلیه موجودی آن مسدود می گردد و متخلف به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد. همچنین ارسال عکس کارت ملی پس از سفارش پنل پیامک تحت وب الزامی است و در صورت عدم ارسال پنل پیامک کاربر مسدود می‌گردد.

ورود به پنل پیامک

گفتگوی برخط

LiveZilla Live Chat Software

از کجا شروع کنیم

قدم اول: مشاهده امکانات و انتخاب

قدم دوم: سفارش پلن انتخابی

قدم سوم: پرداخت آنلاین هزینه

قدم چهارم: دریافت پنل شخصی خود

قدم پنجم: ارسال پیامک تبلیغاتی